Δευτέρα 12/10

14:00 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ (Γυν)

           ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ Α. 6-1 6-3           

 

ΤΡΙΤΗ 13/10

15:00 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ (Open) 6-0 6-1

15:30 ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ-ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ (Αρχ) 7-6 6-1

16:00 ΚΛΑΨΗΣ-ΤΙΡΙΑΚΙΔΗΣ (Αρχ)  5-7 6-2 10-8

17:00 ΖΙΩΡΔΑ/ΜΠΕΛΜΑΣΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ/ΣΑΚΑΛΗΣ (Team) 2-1

19:00 ΜΠΟΣΚΟΣ-ΚΙΖΟΣ (Αρχ) 6-4 6-2

20:00 ΜΠΕΛΜΠΑΣΗΣ-ΝΤΩΝΟΣ (Αρχ) 6-4 6-2

21:00 ΠΑΡΔΑΛΗΣ-ΦΙΣΚΑΣ (Αρχ) 6-1 6-4

21:30 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΟΥΔΟΣ (Αρχ) 7-5 1-6 2-10

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10

18:30 ΚΟΥΡΣΙΑΝΟΥΔΗ-ΖΙΩΡΔΑ (Γυν) 3-6 1-6

          ΔΕΛΗΠΑΛΑ-ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ (Γυν) 3-6 4-6

20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ/ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ-ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ/ΚΛΑΨΗΣ (Team) 1-2

 

ΠΕΜΠΤΗ 15/10 

15:30 ΣΑΚΑΛΗΣ-ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ 6-4, 2-6, 9-11 (Open)

16:00 ΛΙΑΣΟΣ-ΜΠΙΡΟΣ 6-2, 6-0(Αρχ)

17:00 ΧΑΒΙΕ-ΣΙΑΝΤΣΗΣ Π.(Open) 7-5, 3-6, 10-5

18:30 ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ-ΣΙΑΝΤΣΗΣ Γ (Open) 4-6, 1-6

          ΜΠΟΣΚΟΣ-ΤΑΛΙΔΗΣ (Open) 1-6, 2-6

19:30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΤΣΙΩΤΣΙΑΣ(open) (2-2) 2-6, 3-6

21:00 ΣΙΑΝΤΣΗΣ Π./ΣΙΑΝΤΣΗ Γ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ/ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ (Doubles) 6-3, 7-5

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/10

15:00 ΑΡΝΑΝΙΤΑΚΗΣ-ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ (Open) 0-6, 2-6

16:30 ΚΛΑΨΗΣ-ΛΙΑΣΟΣ (Αρχ) 4-6, 6-3, 10-5

18:00 ΝΟΤΙΔΗΣ/ΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΙΡΟΣ/ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ Κ (Team) 2-0

21:00 ΝΤΩΝΟΣ-ΠΑΡΔΑΛΗΣ (Αρχ) 6-1, 6-1

          ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ-ΔΟΥΔΟΣ (Αρχ) 6-0, 6-2

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10

 

14:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ (Γυν) 6-4,3-6, 10-5

14:30 ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΤΑΛΙΔΗΣ (Open) 5-7, 2-6

16:00 ΧΑΒΙΕ/ΛΙΑΣΟΣ (Open) 6-2, 6-1

          ΧΑΝΤΑΒΑΣ/ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ (Αρχ) 6-3, 6-2

17:30 ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ -ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗ Α. (Γυν) 4-6, 6-4, 10-8

17:45 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ-ΚΙΖΟΣ (Open) 6-2, 6-1

19:30 ΧΑΝΤΑΒΑΣ/ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ-ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ (Doubles) 6-3, 6-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10

13:00 ΣΙΑΝΤΣΗΣ Γ.-ΧΑΒΙΕ (Open) 5-7, 7-6(3), 6-10

14:30 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ/ΧΑΒΙΕ-ΣΙΑΝΤΣΗ/ΣΙΑΝΤΣΗΣ (doubles)6-3, 7-6(2)

15:30 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΖΙΩΡΔΑ-ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ/ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ 4-6, 6-1, 10-2(doubles)

          ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ-ΚΑΡΡΑΣ 6-1,6-1(Open)

18:30 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ/ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ Α 1-2(team)

20:00 ΖΑΦ/ΖΟΥΜΠ - ΠΑΥΛ/ΣΟΥΜΠ 1-2(team)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10

14:30 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ-ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ 6-2, 7-6 (2) (Open)

18:30 ΤΑΛΛΙΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΟΣ/ΝΟΤΙΔΗΣ 2-0 (Team)

20:00 ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ/ΚΛΑΨΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ/ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 0-2 (Team)

 

ΤΡΙΤΗ 20/10

16:00 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ/ΚΑΡΡΑΣ-ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ/ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ 1-2 (Team)

18:00 ΠΑΥΛΙΔΗΣ/ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ-ΖΙΩΡΔΑ/ΜΠΕΛΜΠΑΣΗΣ 2-0(Team)

20:15 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ/ΧΑΒΙΕ-ΤΑΛΛΙΔΗΣ/ΠΑΥΛΙΔΗΣ 4-6 4-6(Doubles)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10

18:30 ΝΤΩΝΟΣ-ΤΑΡΑΝΙΔΗΣ 6-1 6-1 (Αρχ)

20:00 ΧΑΒΙΕ/ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ/ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ 0-2

ΠΕΜΠΤΗ 22/10

16:00 ΤΑΛΛΙΔΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ S/F 6-3, 6-4 (Open)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10

17:00 ΛΙΑΣΟΣ-ΧΑΝΤΑΒΑΣ 0-2

17:30 ΧΑΒΙΕ-ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ (Open) 6-7(2), 1-6 

18:30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ/ΤΑΛΛΙΔΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ/ΔΙΑΦΩΝ (Team) 1-2