Πρόγραμμα

 

Κυριακή 30/8

Αρχ-Νοτιδης-Τσερμεντσελης 

Open-Διαφωνίδης-Μπόσκος 

Αρχ-Γουλιος-Μπίρος  

Open-Μπελμπάσης-Τομπουλίδου  

Open-Στεργίου-Σουμπάσης Α. 

Doubles Ταμουτσελης/Χαβιέρ-Παυλιδης/Ταλιδης 

 

Δευτέρα 31/8

Καπάνταης - Μπελμπάσης 

Τσερμεντσέλης-Τιριακίδης 

Σουμπάσης-Παυλίδης 

Πασχαλίδης Γ. -Ζουμπούλης

 

Τετάρτη 2/9

3:30 Στεργιου-Καράς

[Next]Ζιώρδα-Καλαφ/Νοτίδης/Σουμελά

[Next]Ζιώρδα-Σουμελ

[Next]Σουμπάσης-Ξανθόπουλος

[Next]Νάτσης-Νοτίδης

[Next] Αρβανιτάκης-Μπόσκος

 

Σάββατο 5/9

 

10:00 Καρράς-Ταλίδης για την πρόκριση στα q/f του ταμπλό Open

Αμέσως μετά Ταλίδης/Παυλίδης-Καπάνταης/Θωμαΐδης για το ταμπλό των doubles

16:00 Τσερμεντσέλης-Σουμπάσης για την πρόκριση στα q/f του ταμπλό των Αρχαρίων

...αμέσως μετά Ζιώρδα/Καλαφάτη-Μπελμπάσης/Μπόσκος για την πρόκριση στα s/f του ταμπλό των doubles

...αμέσως μετά Μπελμπάσης-Κίζος για την πρόκριση στον r2 του ταμπλό των Αρχαρίων

...αμέσως μετά Νάτσης/Πασχαλίδης-Κίζος/Ξανθόπουλος για την πρόκριση στα s/f του ταμπλό των doubles

Και στο γήπεδο 2

18:00 Σουμελίδου-Σουμπάσης Κ για την πρόκριση στο r2 του ταμπλό των Αρχαρίων

 

Κυριακή 6/9

 

17:00 Κίζος-Θωμαΐδης για την πρόκριση στο R2 του ταμπλό των open

...αμέσως μετά Σακαλής-Διαφωνίδης για την πρόκριση στο r3 του ταμπλό των open

...αμέσως μετά Σουμελίδου-Γούλιος για την πρόκριση στα q/f στο ταμπλό των Αρχαρίων.

...αμέσως μετά Ταμουτσέλης - Αρβανιτάκης για την πρόκριση στον γύρω των q/f του ταμπλό των open

...αμέσως μετά Διαφωνίδης/Στεργίου-Καρρας/Τσερμεντσέλης για την πρόκριση στα s/f του ταμπλό των doubles

Δευτέρα 7/9

16:00 Ζουμπούλης-Μπελμπάσης για την πρόκριση στα s/f του ταμπλό των Αρχαρίων

17:00 Javier-Ζιώρδα για την πρόκριση στο q/f του ταμπλό των open

...Αμέσως μετά Νάτσης Καπάνταης για  την πρόκριση στα s/f του ταμπλό open

...αμέσως μετά Πασχαλίδης-Θωμαΐδης για την πρόκριση στον R2 του ταμπλό των open

Τετάρτη 9/9

 

16:30 Ζιωρδα/Καλαφάτη-Παυλιδης/Ταλίδης 1ος ημιτελικός των doubles

...αμέσως μετά Ταλίδης-Διαφωνίδης για την πρόκριση στον ημιτελικό του ταμπλό των open

...αμέσως μετά ο πρώτος ημιτελικός των Αρχαρίων μεταξύ Μπελμπάση-Καρρα

...αμέσως μετά Ταμουτσελης - Javier για την είσοδο στον ημιτελικό του open.  Cancelled

Not before 20:00 ο δεύτερος ημιτελικός των Αρχαρίων μεταξύ Σουμπάσης Α και Γούλιου

...αμέσως μετά Παυλίδης - Πασχαλίδης για την είσοδο στους ημιτελικούς του open. 

Σάββατο 12/9

Semi Finals

18:30 Παυλίδης-Καπάνταης 

19:30 Ταλίδης-Javier

 

Κυριακή 13/9

16:00 Τελικός διπλού 

Πασχαλίδης/Νάτσης-Ταλίδης/Παυλίδης

..αμέσως μετά αγώνας επίδειξης από την

αγωνιστική  ομάδα u12

...αμέσως μετά 

Τελικός Αρχαρίων

Καρράς-Γούλιος

...αμέσως μετά αγώνας επίδειξης ακαδημιών NorthGrip

 

Not before 19:00

19:00 Τελικός Open

Ταλίδης-Καπάνταης

...αμέσως μετά ΑΠΟΝΟΜΕΣ και τελετή λήξης!!!